Beyaz perdenin dikkat çeken yapımlarından olmaya hazırlanan Benzersiz, filmden kısa sahnelerini önizlemeye sunmaya başladı. 15 Eylül’de vizyona girecek olan film mizahi açıdan da izleyicileri doyuracağının sinyallerini veriyor.

Benzersiz Filmi

Beyaz perdenin dikkat çeken yapımlarından olmaya hazırlanan Benzersiz, filmden kısa sahnelerini önizlemeye sunmaya başladı. 15 Eylül’de vizyona girecek olan film mizahi açıdan da izleyicileri doyuracağının sinyallerini veriyor. Resmi YouTube kanalında yayınlanan her videosuyla ilgi çekmeyi başarıyor ve seyircisini 15 Eylül’e kadar filme hazırlıyor. Eczacı temalı ilk Türk filmi olması açısından da önemli bir yere sahip olan Benzersiz’in başrolünde Cemal Hünal yer alıyor ve ona deneyimli oyuncular eşlik ediyor. Başlıca oyuncular; Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan.

Filmin müzik klibinin ve fragmanının yayınlanmasıyla medyada artık iyice aktif olmaya başladığı bu dönemde seyircilerin de ısrarıyla yeni bir video daha geldi. Yakup Yavru’nun filmden kısa bir bölümü ilk olarak beyazperde.com üzerinden seyirciyle paylaşıldı. Filmde saf ve yeni nesle ayak uydurmaya çalışan bir babayı canlandıran Yakup Yavru, her zamanki gibi mizahi yönden izleyicileri güldürecek. Eczaneye yolu düşen Yakup Yavru’nun eczacı ile geçen diyaloglarında Anadolu insanının saflığına şahit oluyoruz. Organik bir mizahla karşımıza çıkan sahnede filmin bizi gizem ve gerilimin yanı sıra yer yer gülümseteceğinin sinyalleri veriliyor. Videonun yayınlanmasıyla birlikte büyük ilgi görmesi de artık seyircinin tabii bir mizah anlayışını aradığını gösteriyor.

Film bize ‘’Kahramanlar kusursuz değildir.’’ diyerek klişelere meydan okuyor, türü itibariyle de klişelerden ayrışan film sosyal medyada yayınlanan kısa replikleri ile göz dolduruyor. Özellikle insanlar ve onların değişimine vurgu yapılan repliklerde imgenin üzerinde de sıkça duruluyor. Kolay bir film olmadığı sürekli dile getirilen ve gerçek sanatseverlerle buluşmayı bekleyen filmin beyaz perdede yeni bir çığır açması ve öncü olup benzerlerini peşinden sürüklemesi bekleniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları