Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının birincisi belli oldu. Türkiye'nin en güzel 20 kızının kaldığı finalde, yarışmayı ünlü oyuncu Itır Esen'in aynı isimdeki yeğeni Itır Esen kazandı.

Miss Turkey 2017 yarışmasının, bu yıl ülkemizi  Polonya,  Amerika ve  Çin'de temsil edecek olan güzelleri belli oldu. 20 güzelin kaldığı finalde, yarışmayı ünlü oyuncu  Itır Esen'in aynı isimdeki yeğeni  Itır Esen kazandı.

TÜRKİYE'Yİ ÇİN'DE TEMSİL EDECEK

Itır Esen,  Türkiye'yi  Çin'de gerçekleşecek olan 'Miss World' yarışmasında temsil edecek. İkinci olan Aslı Sümen ise ülkemizi  Amerika'da, üçüncü olan  PınarTartan ise  Polonya'da temsil etmeye hak kazandı.

ITIR ESEN KİMDİR?

Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu  Itır Esen, 1999 yılında doğdu.  İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan  Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren  Itır Esen, bugüne kadar  Zeynep Tosun,  Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın,  Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Yarışmanın ikincisi Aslı Sümen - Miss Universe Turkey 2017

Yarışmanın ikincisi Aslı Sümen - Miss Universe Turkey 2017

Yarışmanın üçüncüsü Pınar Tartan - Miss Supranational Turkey 2017

Yarışmanın üçüncüsü  Pınar Tartan - Miss Supranational Turkey 2017

Kaynak: sondakika.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları